Тренування

Приходьте на тренування до професіоналів. Вони навчатимуть вас як стріляти, підкажуть який лук вам краще, блочний або класичний. Зібралися на полювання з луком, але не вмієте? Не проблема. Почніть займатися зараз! Записуйтесь у клуб стрілянини +380509789711

 

Виїзний тир

Вирішили активно відпочити з колегами чи родиною. Ми підберемо для Вас індивідуальну програму. Пересувний тир на вибір: луків, арбалети, ножі.

 

Лучна майстерня

Ви хочете налаштувати лук? У вас порвалася тятива? Зламалися плечі чи блоки? Ми допоможемо вирішити ці та інші завдання. Ремонт будь-якої складності, налаштування, припасування, тюнінг блокових та олімпійських луків. Фарбування у будь-який колір. Ручне виготовлення тятив та тросів. Складання стріл з індивідуальним припасуванням. Ми профі своєї справи. Використовуємо найпередовіші технології та матеріали.

 

Подарунковий сертифікат

який оригінальний подарунок? Не знаєш, що подарувати? Зробіть дивовижний та не звичайний подарунок – сертифікат на стрілянину з лука.
Сертифікат на навчання
З персональним тренером це захоплююче та пізнавально. Наші тренери, профі у своїй справі. Навчать Вас та допоможуть досягти кращих результатів. Не хвилюйтеся: якщо у вас немає досвіду – ми з легкістю навчимо вас!